Blog

Domek Wysoko-Energooszczędny /Pasywny 35m2.

Jest to ekologiczny domek wykonany w oparciu o system dociepleń z włókna drzewnego STEICO o powierzchni zabudowy do 35m2 przeważnie na zgłoszenie , lecz przystosowany do modułowania w dowolnej konfiguracji i ilości modułów.

Możliwość przystosowania dachu do miejscowych planów zagospodarowania (jako dach płaski lub 2-spadzisty). Każdy układ ścianek wewnętrznych do przystosowania według potrzeb klienta. W skład pomieszczeń wchodzą jedna lub dwie sypialnie, łazienka ( wc, prysznic, umywalka, podejście pod pralkę), salon z aneksem kuchennym.

W cenie zawarte są wszystkie dokumenty konstrukcyjne potrzebne do złożenia pozwolenia na budowę, takie jak: Statyka, rysunki, przekroje, widoki.

Dom Wysoko-Energooszczędny/Pasywny do 70m2

Jest to ekologiczny dom wykonany w oparciu o system dociepleń z włókna drzewnego STEICO o powierzchni zabudowy do 70m2 przeważnie na zgłoszenie.

Produkowane domy są ściśle dopasowywane do potrzeb klienta pod względem wielkości powierzchni użytkowej, ilości i układu pomieszczeń. Możliwość dobudowania garażu bądź pomieszczenia gospodarczego / technicznego.

Możliwość przystosowania dachu do miejscowych planów zagospodarowania (jako dach kopertowy lub 2-spadzisty).  W skład pomieszczeń wchodzą jedna, dwie lub  trzy sypialnie, łazienka (wc, prysznic umywalka, podejście pod pralkę), salon z aneksem kuchennym lub jako osobne pomieszczenia.

Możliwość skonfigurowania domu wraz z tarasem.

W cenie zawarte są wszystkie dokumenty konstrukcyjne potrzebne do złożenia pozwolenia na budowę, takie jak: Statyka, rysunki, przekroje, widoki.

Świadczymy wysokiej jakości usługi monterskie i wykończeniowe  produkowanych domów w czterech wariantach cenowych i stopniach wykończenia:

Dom Wysoko-Energooszczędny /Pasywny powyżej 75m2

Jest to ekologiczny dom wykonany w oparciu o system dociepleń z włókna drzewnego STEICO o powierzchni zabudowy powyżej  70m2. Taki dom budujemy wyłącznie z pozwoleniem na budowę.

Produkowane domy są ściśle dopasowywane do potrzeb klienta pod względem wielkości powierzchni użytkowej, ilości i układu pomieszczeń. Możliwość dobudowania garażu bądź pomieszczenia gospodarczego / technicznego.

Możliwość przystosowania dachu do miejscowych planów zagospodarowania (jako dach kopertowy lub 2-spadzisty, z lukarnami lub bez). W skład pomieszczeń wchodzi kilka sypialni, łazienka lub dwie (wc, prysznic umywalka  bidet, podejście pod pralkę), salon z aneksem kuchennym lub jako osobne pomieszczenia.

Możliwość skonfigurowania domu wraz z tarasem.

W cenie zawarte są wszystkie dokumenty konstrukcyjne potrzebne do złożenia pozwolenia na budowę, takie jak:   Statyka, rysunki, przekroje, widoki.

Świadczymy wysokiej jakości usługi monterskie i wykończeniowe  produkowanych domów w czterech wariantach cenowych i  stopniach wykończenia:

Szkielet drewniany – Konstrukcja do samodzielnego montażu

Szkielet domu plus wiązar dachowy (1.200,00 zł) , w którego skład wchodzą:

wykonanie konstrukcji domu szkieletowego (konstrukcja ścian zewnętrznych, konstrukcja ścian wewnętrznych, strop, konstrukcja dachu, stropu, podłogi). 

Wszystkie dokumenty planistyczne, które musisz złożyć do pozwolenia na budowę lub zgłoszenie.

Części do mocowania, takie jak gwoździe, śruby, kołki i łączniki ciesielskie.

Termomodernizacja i izolacje budynków murowanych

Otwartość dyfuzyjna, znakomite parametry cieplne i akustyczne. Technologia płyt i mat izolacyjnych Steico przy termomodernizacji istniejących budynków murowanych, jak i w nowym budownictwie murowanym.

Przy termomodernizacji lub termoizolacji ,w zależności od stanu murów stosujemy dwie metody izolacji budynku:

1. Proste ściany budynku – w zależności jaki parametr cieplny chcemy uzyskać stosujemy płyty Steico o danej grubości montowane bezpośrednio do budynku, tak jak standardowa izolacja.

2. Krzywe Ściany budynku – W tym przypadku muszą zostać zamontowane konsole do muru. Kolejnym krokiem jest wykonanie szkieletu z drewna C24, który zostaje idealnie wyliniowany, zarówno w pionie i poziome. W ten sposób otrzymujemy idealną płaszczyznę, a co za tym idzie prostą ścianę budynku.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie szkieletu matami izolacyjnymi a następnie płytą izolacyjną pióro wpust – po zastosowaniu tej płyty eliminujemy mostki termiczne. Po wykonaniu tej czynności uzyskujemy wodo i wiatro-szczelną elewacje gotową do tynkowania lub do obłożenia deską elewacyjną.

Obie metody spełniają tą samą funkcje – zapewnienie najlepszych parametrów cieplnych, ochronę muru przed wilgocią, doskonały mikroklimat, samoistne osuszanie  ścian dzięki otwartości dyfuzyjnej.

Cena – od 300,00 zł/m2

Obiekty / hale

W ofercie posiadamy również pomieszczenia gospodarcze/hale wykonane w technologii szkieletowej.

Charakteryzują się one małym zapotrzebowaniem na energię potrzebną do ogrzania obiektu. Przy właściwych warstwach ocieplenia taki obiekt zmniejszy rachunki o ponad połowę w czasie sezonu grzewczego, a co za tym idzie w sezonie letnim zabezpieczy obiekt przed przegrzewaniem.

Przy niewielkich kosztach budowy w stosunku do tradycyjnej stalowej, nasz obiekt powstanie w przeciągu 2 tygodni. Nasze obiekty w żadnym stopniu nie odbiegają parametrami statycznymi i wytrzymałościowymi od stalowych.

Zastosowanie wewnątrz, w wymaganych miejscach odpowiednich okładzin ogniochronnych spełnią wszystkie wymogi P-POŻ. Nasze obiekty budujemy na standardowym fundamencie jak i na płytach fundamentowych, w zależności od przeznaczenia.

Zdrowy mikroklimat i otwartość dyfuzyjna sprawia że obiekt posłuży na pokolenia bez obawy o jakiekolwiek zawilgocenia i gnicie drewna, a jednocześnie sprawi komfort użytkowania jak w domu. Gwarancja jakości na szczelność  dachu, ścian i żywotność 15 lat z możliwością przedłużenia o kolejne 15 lat.

Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi chcących szybko i tanio wybudować pomieszczenie gospodarcze, warsztat samochodowy, stolarnie, sklep, hurtownie. Obiekty znajdują również szerokie zastosowanie w budownictwie szkół, przedszkoli, obiektów biurowych. Jesteśmy w stanie budować obiekty o dowolnych wymiarach i wysokości do 4m wysokości.

Cena: Od 1.400,00 zł/m2 za stan zamknięty

Od 1.800,00 zł/m2 za stan deweloperski

To top